YEĞENLER SİGORTA

2004 Yılında Sigorta Aracılık Hizmeti vermek amacı ile Tekirdağ – Çorlu’da kurulan YEĞENLER SİGORTA aracılık hizmetleri 20 yıllık mesleki tecrübesi ve geçen 20 yıl içerisinde sektörün saygın şirketleri arasında yerini almıştır.

Uzman kadrosu ile müşterilerimize 7/24 doğru, kaliteli, güvenilir hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Daha hızlı daha çağdaş hizmet verebilmek amacı ile günümüzün teknolojisini kullanarak hazırlanmış modern ofisimiz ile hizmetinizdeyiz.

Vizyonumuz

Gelişen ve değişen teknolojiyi hizmette bulunduğumuz her alana entegre ederek sigortalılarımızın değişen ihtiyaçlarına uyum sağlayacak çözümler üretirken; sigorta sektöründe de yenilikçi, kaliteli, hızlı, güvenilir ve çözüm odaklı bir firma olmak.

Misyonumuz

Yeğenler Sigorta olarak müşterilerimizin ve tüm paydaşlarımızın klasik ihtiyaçlarının ötesinde, değişen hayat şartlarına bağlı gelişen riskleri güvence altına alacak ürün ve hizmetler için en doğru teminat limitlerine, en uygun fiyatlarla ulaşmanız için çalışıyoruz.

Biz Kimiz?

Yeğenler Sigorta, 2004 Yılında Sigorta Aracılık Hizmeti vermek amacı ile Tekirdağ – Çorlu’da kurulan bir sigorta acentesidir. Çağının teknolojisini hizmet alanlarına entegre ederek, müşterilerine 7/24 doğru, kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Yeğenler Sigorta bugün, 20 yıllık tecrübesi, uzman kadrosu ve Türkiye genelindeki iş ortakları ile sektörün saygın şirketleri arasında yer almaktadır. Yeğenler Sigorta olarak bugün de, daha hızlı, daha çağdaş hizmet verebilmek amacıyla günümüz teknolojisi ile donattığımız ofisimizde sizlerin hizmetindeyiz.